Про Нас

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

ТМ "Мясна Корзина" вже більше 12 років успішно працює на ринку України. Ми займаємось оптовою та роздрібною торгівлею мясних, ковбасних та молочних виробів.

Компанія представляє більш ніж 50 виробників мясної та ковбасної продукції в Західному регіоні. Серед наших партнерів такі потужні виробники як "Моя Ковбаска", "Гощанські ковбаси", "Стовпинські ковбаси", "Гаяр".

Продукція представлена в багатьох регіонах України. Серед них Одеська, Миколаївська, Херсонська, Дніпропетровська, Запоріжська області. В асортименті нашої компанії більш ніж 1000 одиниць мясної, ковбасної та молочної продукції. Завдяки маштабній співпраці з великою кількістю виробників, наші фахівці мають можливість обрати і запропонувати саме ту продукцію, яка надасть Вам вагому перевагу серед конкурентів. Оперативна обробка та відгрузка замовлень гарантує нашим клієнтам швидку та вчасну доставку товару. Спеціалізований транспорт з холодильним обладнанням, що відповідає всім санітарним вимогам, дозволяє доставити продукцію свіжою та якісною. Комплексний підхід до завдань, гарантує Вам найкращу якість та асортимент!

cookie

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити роботу користувачів.